logo

text-logo

تجهیزات رادیولوژی ، آنژیوگرافی و پزشکی هسته ای

(سرب ،سرب کوبی،شیشه سربی،روپوش سربی،پاراوان سربی،درب سربی)

     (آجرسربی،عینک سربی،دستکش سربی،اتاقک سربی،ورق سربی)

پزشکی هسته ای

شیلد ویال

جهت حمل ویال با میزان سرب 5mm و رویه تفلون ، ضمن آنکه درب آن جهت هم پوشان دارای نیم دو رزوه می باشد که با توجه به جلوگیری از لیک اشعه ، به راحتی هم باز و بسته می شود.

pezashki1

شیلد حمل سرنگ تکی

جهت حمل سرنگ آماده تزریق ، با میزان سرب 5mm و  رویه تقلون یا استیل ، تنها شیلد حمل سرنگ درخاورمیانه که دارای درب نیز می باشد که به جهت داشتن نیم رزوه علاوه بر هم پوشانی درب و پایه و جلوگیری از گریز اشعه به راحتی نیز باز و بسته می شود.

pezashki2

شیلد حمل سرنگ با 4 مخزن

جهت حمل همزمان 4 سرنگ آماده تزریق با میزان سرب 5mm و رویه تفلون یا استیل ، تنها شیلد حمل سرنگ در خاورمیانه که دارای درب نیز می باشد که به جهت داشتن نیم رزوه علاوه بر هم پوشانی درب و پایه و جلوگیری از گریز اشعه ، به راحتی نیز باز و بسته می شود.

pezashki3

گلاوباکس

محفظه سربی با ابعاد 40x 30 x 30 cm و میزان سرب 1/5cm وشیشه سربی10x20 cm که به جهت زاویه مناسب محل ورود دست کاربر، از دو طرف دستگاه سهولت کار به همراه خواهد داشت و کمترین اشعه را کاربر دریافت می کند ضمن آنکه این دستگاه ،اولین گلاوباکس تمام استیل در ایران می باشد.

سطل سربی

سطلهای سربی با میزان سرب 2cm در سایزهای کوچک و بزرگ که به صورت پرتابل طراحی گردیده است ضمن آنکه جهت باز و بسته نمودن درب آن می توان از پدال تعبیه شده در زیر آن استفاده نمودن درب آن می توان از پدال این سطل با توجه به سنگینی درب دستگاه بسیار کار آمده بوده و باعث می شود تا کاربر کمترین تماس را با درب سطل داشته باشد.

حفاظ روی میزL-Block 

حقاظ روی میز به همراه شیشه سربی سایز  20cm x 30cm

                

                                                                        

آدرس :شهرک اکباتان، فاز 1، خیابان نفیسی، پلاک 71،ساختمان سایه، طبقه چهارم، واحد 20

شماره تماس :4-44695661(9821+)

موبایل مدیرعامل مهندس صالحی:00989121380264

info@navid-pn.com

telegram facebook twitter linkedin googleplus instagram